13.04.2007 :: 13:28
Hmmm...dzis jest zajebisty dzien jak to na wiosne przystalo.Bardzo sie ciesze z tego powodu poniewaz ostatnie dni nie byly zbyt ladne :/.AAaa i mialem kaczy test z biologi naszczescie juz ostatni z roslin :D :D.Hmm..co tu jeszcze napisac..moja apatia ktora udzielala sie wszystkim juz przeszla,ale jej przyczyna byla pewna osoba...a wlasciwie jej brak i nieosiagalnosc dla mnie :( .Ale juz wiem ze nie trzeba sie smucic,lecz wciaz nie moge zrozumiec takiego zachowania a myslalem ze wiem na ten temat sporo..moze dlatego ona mnie tak pociaga?Kto wie,byc moze.Ale wiem jedno,ze nigdy w moim zyciu nie spotkalem takiej specyficznej osoby i napewno juz takiej nie spotkam...brakuje mi jej ale coz...trzeba zyc dalej i nie ogladac sie za siebie. Chce dalej sie przyjaznic ale musze ustalic pewne granice bo nie chce po raz nie wiem ktory sie w to bawic.To napewno zamyka pewien rozdzial w moim zyciu...narazie zadna kobieta mnie juz nie isteresuje...za sentymetalny ze mnie frajer :/ :(( Do jutra...ciekawe czy zadzwoni :) W sobote do sql LoooooooooooL 8 lekcji faaak :/ Teraz slucham: Silverblue-Do U Know (vocal rmx) :D